Toolstation kiest voor GXO als logistieke partner in Nederland

Toolstation kiest voor GXO als logistieke partner in Nederland featured image

Toolstation besteedt zijn logistieke activiteiten in Nederland uit. GXO wordt de logistieke partner.

GXO heeft weer een primeur te pakken. Test het als eerste een nieuwe oplossing van Lowpad, daar komt nu een ldv noviteit bij. Het is de eerste keer dat Toolstation, leverancier van gereedschap en bouwbinnen zijn logistiek uitbesteedt in Nederland.

Twee magazijnen GXO

GXO neemt de operatie over vanuit twee bestaande magazijnen in Bleiswijk, goed voor meer dan 30.000 vierkante meter en een assortiment van ruim 15.000 producten. Daarbij verwelkomt GXO meer dan 100 medewerkers van Toolstation.

“Wij zijn trots dat Toolstation ons het vertrouwen geeft om de logistieke activiteiten in Nederland voor onze rekening te nemen,” zegt Willem Veekens, Managing Director van GXO in België, Nederland en Nordics. “Onze expertise en prominente aanwezigheid in de regio laten ons toe om onze technologieën en talentvolle medewerkers in te zetten en zo voor Toolstation processen te optimaliseren, kwaliteit te waarborgen en vooral de klantbeleving te versterken.”

Material handlingsystemen

GXO zal onder meer handheld scanners en een geautomatiseerde dozenbouwer inzetten om de supply chain van Toolstation verder te verbeteren.

Darrin Murray, Managing Director van Toolstation Benelux: “We hebben bewust gekozen voor GXO als onze logistieke partner. In deze fase van onze bedrijfsgroei moeten we de focus leggen op onze kernactiviteiten en investeren in een partij die logistiek écht in de vingers heeft. Hun bewezen expertise, innovatieve aanpak en vermogen om met ons mee te groeien, maken van GXO de ideale partner. Samen bouwen we aan een wendbare en toekomstbestendige toeleveringsketen.”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.