Nieuwe leiding MotracLinde vervult door 2 directeuren

Nieuwe leiding MotracLinde vervult door 2 directeuren featured image

Geurt de Groot en Anthony Trienekens worden de nieuwe ‘Managing Directors’ van MotracLinde. Met het vertrek van Rob Schram, vult MotracLinde vanaf 1 juli 2018 de rol van algemeen directeur dus door twee personen in.

De Groot is sinds mei 2017 in dienst als directeur van de sales & marketing-afdeling. Zijn portefeuille wordt uitgebreid met Human Resources. Hij komt uit de material handling-branche, waar hij sinds 2015 als salesmanager bij Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe werkte. Daarvoor was de Groot zeven jaar directeur bij Atlet/Unicarriers.

De laatste 2,5 jaar is Trienekens al nauw betrokken geweest als divisiecontroller bij Reesink Material Handling Equipment & als financieel directeur bij MotracLinde. Voorheen was hij werkzaam bij Pon als financieel directeur en group controller bij de Pon Power Group. In zijn nieuwe rol wordt hij tevens verantwoordelijk voor de divisie ‘service’.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.