Elektriciteit voor 600 huishoudens
Er komen in eerste instantie 300 mensen te werken, maar dat aantal zal later verdubbelen. De nieuwe locatie blinkt uit in duurzaamheid. Zo is het dak voorzien van zonnepanelen die ruim drie megawatt aan elektriciteit opwekken; voldoende om zowel de huurders van het gebouw alsmede ruim 600 huishoudens te voorzien van stroom.

Geen gasaansluiting
Het is een energieneutraal pand waar geen gebruik wordt gemaakt van gas. Daarnaast wordt het gebouw door toepassing van warmtepompen en een WKO-installatie (warmte- en koudeopslag waardoor bodemenergie gebruikt wordt voor het verwarmen en koelen van het gebouw) effectief gekoeld en verwarmd.
Voor 22.00 uur besteld, volgende dag bezorgd
Vanuit het dc worden de warenhuizen bevoorraad en de e-commerce activiteiten afgehandeld. Pieter Heij, Directeur Multichannel van De Bijenkorf: “We zijn trots dat we een nieuw dc hebben waarin duurzaamheid en de medewerker centraal staan. Het is een fijne plek om te werken en onze klanten de beste service te bieden. Zo worden bestellingen die voor 22.00 uur gedaan zijn, de volgende werkdag kosteloos thuisbezorgd. Dit gebeurt nu op een nog duurzamere manier.”


