Next-generation-scanner van Psion

Next-generation-scanner van Psion featured image

Psion Teklogix, wereldwijd producent en leverancier van informatica-oplossingen voor Mobile Computing en draadloze datacollectie, breidt het Workabout Programma uit met de next-generation Workabout Pro.

Deze unieke, robuuste PDA werd speciaal ontworpen om tegemoet te komen aan de specifieke eisen en behoeften van klanten en partners in Mobile Computing. De next-generation WORKABOUT PRO biedt nog meer mogelijkheden dan zijn voorganger. Met de nieuwe variant van de Workabout Pro kunnen mobiele werknemers hun device ‘in the field’ aanpassen aan veranderende werkomstandigheden. De next-generation Workabout Pro kan zowel gebruikt worden om gegevens te registreren als om te bellen, om routeplanners of navigatiesystemen te raadplegen, om online data naar het backoffice te versturen, et cetera. Hierdoor gaat er minder kostbare tijd verloren, wat resulteert in een verbeterde productiviteit en bijgevolg in een verhoging van de rentabiliteit.

Twee uitvoeringen
Het nieuwe mobile device is beschikbaar in twee uitvoeringen: de Workabout Pro C heeft een alfanumerisch keyboard met 52 toetsen. Daarnaast is er de Workabout Pro S, het kleinere model, dat een toetsenbord met 25 toetsen heeft. Beide varianten zijn water- en stofbestendig (IP 65) en daarom geschikt voor zeer uiteenlopende toepassingen zoals Field Sales/Service, koeriersdiensten en pakketdistributie, Track & Trace, Ticketing, Meter Reading, Asset Tracking en voor industriële oplossingen in magazijnen, distributiecentra en op productiesites. De robuuste PDA is compatibel met de bestaande Psion Teklogix-uitbreidingsmodules zoals barcodescanners, imagers, RFID-modules, Wireless LAN/WAN-radio’s, et cetera. Om de uitbreidingsmodules probleemloos te installeren op de next-generation Workabout Pro, stelt Psion Teklogix speciale Hardware Development Kits ter beschikking. Met deze gebruiksvriendelijke kits kunnen klanten en partners zelf uitbreidingsmodules ontwerpen voor hun specifieke toepassingen. Zo ontwikkelden onze partners reeds applicaties voor het uitlezen van RFID-oortags van vee, biometrische controle van vingerafdrukken, paspoortcontrole, et cetera.

De wensen van de klant
“De next-generation Workabout Pro werd speciaal ontworpen om tegemoet te komen aan de vraag van onze klanten en partners naar een Workabout Pro met nieuwe mogelijkheden en technologieën”, aldus Rob Vandervecht, vice-president Marketing bij Psion Teklogix. “Wij zijn te rade gegaan bij onze klanten en hebben hen gevraagd wat volgens hen de belangrijkste kenmerken zouden moeten zijn van een nieuw mobile device. Aangezien de meeste van onze klanten en partners zeer tevreden zijn over de grote veelzijdigheid en flexibiliteit van de Workabout Pro, beschikt de nieuwe variant over dezelfde modulaire uitbreidingsmogelijkeden als zijn voorganger.” Jacky Lecuivre, CEO bij Psion Teklogix voegt hieraan toe: “Dankzij deze modulaire mogelijkheden kunnen klanten en partners de hardware zelf aanpassen aan hun specifieke vereisten en kunnen de gebruikers ‘in the field’ verschillende taken uitvoeren met dezelfde PDA.” 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.