De medewerker van de zuivelproducent raakte bekneld tussen een muur en een autonoom voertuig. Hoe dat is gebeurd, is nog niet duidelijk. Er is een ‘uitgebreid onderzoek’ ingesteld om de oorzaak van het ongeluk te achterhalen, laat FrieslandCampina weten. FrieslandCampina investeerde in 2017 in AGV’s voor het intern transport van kazen.
Diep geschokt en verslagen
Hulpdiensten en andere medewerkers hebben nog geprobeerd de medewerker te bevrijden, maar deze pogingen mochten niet baten. FrieslandCampina zegt ‘diep geschokt en verslagen’ te zijn door het ongeluk. ‘Onze gedachten gaan uit naar de familie, vrienden en collega’s van de overleden medewerker en wij bieden hen onze oprechte condoleances aan.’
Aan de Leeuwarder Courant laat FrieslandCampina weten dat het slachtoffer bekneld raakte tussen een wand en een autonoom voertuig.
“Het slachtoffer raakte bekneld bij werkzaamheden.” Dat is alles wat Jeroen Toet, woordvoerder Arbeidsinspectie kan laten weten. De inspectiedienst doet nu verder onderzoek.


