Rens Gehling is met ingang van 1 januari 2025 aangesteld als commercieel directeur. Hij neemt het stokje over van Edwin van Kempen. Gehling wordt eindverantwoordelijk voor het commerciële beleid, en de marketing en sales van EuroSort. Gehling komt van Bowe Intralogistics en was daar Managing Director.

Gehling zal zich voor EuroSort en DistriSort (vanuit Nederland) gaan toeleggen op key-accounts en de langetermijnstrategie. Van Kempen blijft managing director van DistriSort. Gehling: “EuroSort is een bedrijf dat zich continu blijft bewijzen, met innovatieve oplossingen die een wezenlijke bijdrage leveren in het verbeteren van het logistieke proces van onze klanten. Die ondernemersgeest en innovatiedrang is iets wat mij zeer aanspreekt in dit bedrijf.”
EuroSort is gestart in 2001 in Amsterdam. De sorteersystemen staan bij bedrijven in meer dan 40 landen wereldwijd. Het hoofdkantoor met (eigen) productie, R&D, sales en marketing is gevestigd in ’s-Graveland en Geldermalsen (ICT). Daarnaast zijn er vestigingen in Madrid (Spanje) en Baltimore (USA).


