De logistiek dienstverlener heeft een driejarig contract getekend met MGA Entertainment Benelux, de Nederlandse tak van het in 1979 in Californië opgerichte speelgoedbedrijf.
Nieuw pand in Roosendaal
Het nieuwe distributiecentrum in Roosendaal telt 20.000 vierkante meter, gaat deze maand open en moet in januari op zijn top draaien. Er komen circa 30 mensen te werken. Overigens zal Bas Logistics speelgoed ook distribueren buiten de Benelux, bijvoorbeeld naar Italië, Frankrijk, Spanje en een deel van Duitsland.
“MGA is een van de allergrootste spelers ter wereld als het gaat om kinderspeelgoed. Ze zijn onder meer bekend van Baby Born en Little Tikes. Geweldig dat wij dit voor hen mogen doen”, zegt CEO Lorenzo Bas in een interview met BN De Stem.


