Vos Logistics gaat voor 2 miljard omzet

Vos Logistics gaat voor 2 miljard omzet featured image

De Franse groep Jacky Perrenot heeft de overname van de Europese logistiek dienstverlener Vos Logistics succesvol afgerond. Met deze strategische stap versterkt Jacky Perrenot zijn Europese netwerk en vergroot het zijn vermogen om klanten op internationale schaal te ondersteunen.

Door de overname realiseert de gecombineerde organisatie een omzet van bijna 1,7 miljard euro en brengt zij meer dan 12.000 medewerkers in Europa samen. De transactie sluit aan bij de internationale groeistrategie van de groep en vormt een belangrijke stap richting de ambitie om in 2027 een omzet van 2 miljard euro te behalen. Met de toevoeging van Vos Logistics wordt de positie van Jacky Perrenot in Noord- en Midden‑Europa verder versterkt, evenals haar rol in internationale goederenstromen en complexe toeleveringsketens.

Vos Logistics by JP

De overname biedt Jacky Perrenot de mogelijkheid om haar positie bij fabrikanten, distributeurs en e‑commercebedrijven verder uit te bouwen. Door het aanbieden van breed inzetbare, Europese oplossingen kan beter worden ingespeeld op de uiteenlopende behoeften van klanten.

Philippe Givone, voorzitter van de Jacky Perrenot Group: “Deze overname markeert een belangrijke fase in onze ontwikkeling. Ze stelt ons in staat om onze Europese schaal te vergroten en onze klanten een nog sterker en concurrerender dienstenportfolio te bieden.” “Vos Logistics is een sterke speler met veel expertise. De organisatie zal een belangrijke rol spelen in het ondersteunen van de transformatie van onze sector en het verder uitbouwen van onze aanwezigheid in Europa”, vult Philippe Cuoc, CEO van de Jacky Perrenot Group aan.

Frank Verhoeven, CEO van Vos Logistics: “Voor Vos Logistics betekent dit het begin van een nieuw hoofdstuk. Door ons aan te sluiten bij Jacky Perrenot creëren we extra groeikansen, terwijl we vasthouden aan wat ons onderscheidt: sterke en duurzame klantrelaties.”

Duurzaamheid

Tegen de achtergrond van toenemende internationale goederenstromen, complexere supply chains en strengere duurzaamheidseisen, stelt deze samenwerking beide organisaties in staat om geïntegreerde logistieke oplossingen op Europese schaal te bieden. Tegelijkertijd wordt gewerkt aan verdere verbetering van operationele prestaties, flexibiliteit en de versnelling van de energietransitie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.