Met de overname is het aantal personeelsleden van MotracLinde de driehonderd overstegen, een toename van 50 procent ten opzichte van 2002.
Grondslag voor de overname is de wens van MotracLinde om een nog sterkere positie in het Rijnmondgebied te verwerven, niet alleen voor de ‘standaard’-Linde producten, maar zeker ook voor de Heavy Trucks, reachstackers en Empty’s. Joost Buck, directeur van MotracLinde, over de overname: “Om succesvol te kunnen zijn in de regio Rijnmond, is het van belang dat je opereert vanuit het hart van Rijnmondgebied. Bovendien sluiten de visie en de doelstellingen van beide individuele bedrijven op elkaar aan, en is het samengaan een versterking voor beiden.”
De naam Monster zal voorlopig nog blijven bestaan. Wim Monster wordt de Servicemanager voor de regio Rijnmond. Leo Monster zal als adviseur aan de organisatie verbonden blijven.
Het management van MotracLinde en Monster kijken vol vertrouwen uit naar de ontwikkeling van de nieuwe organisatie.
MotracLinde is onderdeel van Pon Holdings; een Nederlands familiebedrijf dat internationaal opereert als handelsconcern met een grote diversiteit aan activiteiten.
Globaal zijn de activiteiten van Pon in te delen in twee groepen, te weten Pon Automotive en Pon Equipement & Power Systems (PEPS).
MotracLinde valt onder PEPS en is de totaalaanbieder van logistieke oplossingen. Naast advies en service levert MotracLinde magazijntrucks, trekkers, vorkheftrucks en magazijninrichtingen.