Kennisdagen voor software engineering

Kennisdagen voor software engineering featured image

Een splinternieuw evenement op het gebied van industriële automatisering, met de titel Kennisdagen 2009, vindt plaats op 26 en 27 mei in de Reehorst te Ede. Het evenement is bedoeld voor iedereen die te maken heeft met software engineering binnen de industriële automatiseringsmarkt. Het gaat hierbij niet alleen om de engineer, maar zeker ook om de groepsleider en de manager. Thema’s zijn onder meer SCADA software, MES en ISA standaarden.

“Met Kennisdagen willen we inspelen op de behoefte van een specifieke doelgroep; namelijk iedereen die te maken heeft met software engineering” aldus initiatiefnemer Pieter van der Klooster. “De huidige beurzen voldoen niet aan deze behoefte en een vergelijkbaar evenement bestaat niet. Dit is zeker geen beurs; dit zijn Kennisdagen.”

Het lezingenprogramma, bestaande uit plenaire sessies, vendorsessies en lezingen door eindgebruikers, heeft een sleutelrol tijdens de Kennisdagen. “Geen pracht en praal van (te) dure stands. Het gaat om kennis opdoen, kennis delen en kennis vergroten. En dat allemaal rondom het ‘Kennisplaza’. Deelnemers zijn alleen die bedrijven die direct te maken hebben met het onderwerp”, zo benadrukt de organisator. Het event heeft al inschrijvingen mogen noteren van Automatie, Care automatisering, Cimpro, Honeywell, ICT Solutions, Imtech Automation Solutions, IAP, ISA, Koning en Hartman, KSE, Magion, OA International, Pro-At, Process Control, ProLeit, Raster, Schneider Electric, Simac Quadcore, Spie Controlec, Welp software en Wonderware. 

Bezoekers die tot de doelgroep behoren, hebben gratis toegang en krijgen een lunch aangeboden. Aan het einde van elke dag wordt er bovendien onder de bezoekers een Netbook (mini-laptop) verloot. Aanmelden of nadere informatie vergaren kan via de website van Kennisdagen 2009

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.