Om de fysieke belasting voor chauffeurs te verlagen en de operationele efficiëntie verder te verbeteren, heeft Sligro zijn vloot uitgebreid met zestig elektrische trekkers van Movexx. Sligro heeft gekozen voor het type TT1000-T.
De inzet van elektrische trekkers is al jaren een beproefde maatregel binnen Sligro om lichamelijke belasting – zoals tillen, duwen en trekken – te beperken. Deze ergonomische ondersteuning draagt bij aan minder ziekteverzuim, meer veiligheid en een hogere productiviteit in de dagelijkse distributieprocessen.
De levering van de nieuwe trekkers komt voort uit een langdurige samenwerking met Movexx. Ter voorbereiding op de ingebruikname volgde een groep van circa honderd chauffeurs een praktijkgerichte training. Onder begeleiding van Joost Vermeer, sales engineer bij Movexx leerden zij hoe de nieuwe voertuigen veilig en efficiënt ingezet kunnen worden tijdens de werkzaamheden.


