Cyklop International komt naar de komende Empack in Den Bosch met de JP Nano, een kleine compacte printer om producten en verpakkingen te coderen.
De printer kan op verschillende plaatsen binnen het verpakkingsproces worden geïntegreerd. Tijdens het verpakken kan de doos, het product zelf, de verpakkingstape of het omsnoeringsband worden bedrukt. Dit kan op alle poreuze en niet poreuze oppervlakten, zonder ingewikkelde technische bedieningen of inktvlekken.
Op afstand leesbaar
Met de JP Nano kan een hogere printkwaliteit (tot 600 dpi) worden bereikt dan met traditionele codeersystemen. Dit maakt dat de codering ook van een afstand goed leesbaar blijft. Logo’s, teksten, alle Windows-tekens en zelfs barcodes kunnen in de kleuren zwart, blauw, en rood met een hoge kwaliteit worden geprint.
Bekijk de video
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lRx5DWFxmik
Terugkerende printopdrachten
De printer leent zich ook goed voor dagelijks wisselende coderingen zoals het aanbrengen van data; een nieuwe printopdracht is snel en eenvoudig ingesteld. Terugkerende printopdrachten kunnen worden opgeslagen. Met één druk op de knop kan worden geswitcht tussen de verschillende, vooral ingestelde, programma’s.
De JP Nano is geheel onderhoudsvrij en kan volgens Cyklop ook probleemloos in stoffige ruimtes worden ingezet zonder dat het codeerproces wordt verstoord. De inkt is bovendien biologisch afbreekbaar.


