Van 27 tot 30 oktober 2008 zullen rond 380 exposanten tijdens de CeMAT ASIA een ruimte van ongeveer 10.000 m2 benutten om de laatste producten en diensten te tonen op logistiek gebied. De beurs omvat de expositie van onder meer industriele trucks, kranen en til-systemen, vervoers- en warehousesystemen, laadgereedschap en software.
Dit jaar zullen twee nieuwe onderdelen op de beurs gepresenteerd worden. De eerste is het ‘Geautomatiseerde voertuigen paviljoen’ dat AGV-transportsystemen bevat. De Deutsche Messe uit Hannover organiseert deze speciale paviljoen-tentoonstelling in samenwerking met prof. Lothar Schulze van de Leibniz University in Hannover, die ook een ondersteunend forum zal organiseren. Het tweede nieuwe onderdeel is het ‘Intergratiegebied logistieke systemen’, een platform voor systeemaanbieders, projectplanners en IT-ondernemingen. De exposanten zullen hier hun kennis en kunde in de vorm van speciale displays en forums aanbieden.
Koplopers
Na koplopers China en Taiwan zijn de meeste exposanten afkomstig uit Duitsland, Italie, Japan en de VS. Die vier landen zijn de wereldleiders wat betreft logistieke aanbieders, met de VS en Duitsland respectievelijk op de eerste en tweede plaats. Op de CeMAT ASIA zullen grote fabrikanten en leveranciers aantreden als Toyota, Linde, Jungheinrich, Komatsu, Heli en Baoli, Cascade en Kaup, Beumer en Knapp, ABUS, Demag en Kito en technologische leveranciers als Dexion, Hänel, Kardex, OTL en SSI Schäfer. CeMAT ASIA word daarnaast opgeluisterd door speciale programma’s betreffende de verticale marktmogelijkheden voor de tabak en farmaceutische industrie en innovatieve IT-oplossingen voor de logistieke sector.
Twee beurzen in een
Behalve de CeMAT Asia zal het Shanghai New International Expo Center (SNIEC) van 27 tot 30 oktober ook onderdak bieden aan de PTC ASIA Exhibition, na de MDA Hannover de grootste beurs ter wereld over energietransmissie en vloeistofbeheersing, compressie en vacuum-technologie.


