Logistica definitief vervroegd naar 2017

Logistica definitief vervroegd naar 2017 featured image

Het gerucht gonsde al in de markt maar de aankomende editie van vakbeurs Logistica wordt nu definitief een jaar vervroegd. De eerstvolgende editie vindt niet in 2018, maar in 2017 plaats. Om precies te zijn van 28 tot en met 30 november. De beurs wordt 0pnieuw samen gehouden met de beurs ICT & Logistiek.

Volgens de organisatie – Jaarbeurs en Stichting Logistica – gaan de ontwikkelingen zo snel, dat de nieuwe editie van de beurs geen jaar langer kan wachten. Bijvoorbeeld op het gebied van e-commerce. Ook de overvolle beursagenda in 2018 speelde een rol bij de beslissing de beurs voor intralogistiek en material handling een jaar te vervroegen. De organisatie mikt op een compactere beurs wat onder meer terug te vinden is in de openstelling die van vier naar drie dagen gaat. Daarnaast geldt er een maximum voor de standomvang per exposant.

Kennisoverdracht

Naast het standhoudersaanbod is er ook een platform voor kennisoverdacht. In vier theaters zullen tijdens de beurs kennissessies worden gehouden die zich richten op de thema’s move, store, pick & deliver. Logistica 2017 vindt plaats in de Jaarbeurs te Utrecht, gelijktijdig met ICT & Logistiek. De beurs is iedere dag van 10.00 tot 19.00 uur geopend.
Op 2 en 3 november van dit jaar vindt de eerstvolgende editie van ICT & Logistiek plaats.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.