Sandvik SMT breidt bestaand dc in Venlo uit

Sandvik SMT breidt bestaand dc in Venlo uit featured image

Sandvik, producent van hoogwaardige buizen, heeft een deel van zijn magazijn in Venlo omgebouwd tot hoogbouwmagazijn. Jungheinrich heeft hiervoor de smallegangentrucks en magazijnstellingen geleverd.

Sandvik heeft haar operatie voor Fittings & Flanges verplaatst naar het verbouwde magazijn. De verbouwing vond plaats op advies van Groenewout, die de opdracht kreeg tot een lay-out studie en uitvoering van het project.

Betonvloer
Voor de transformatie moest het gebouw wel worden aangepast. Zo heeft PACC Vloerservice, de Nederlandse vertegenwoordiger van Alphaplan, de bestaande betonvloer onder handen genomen. Deze voldeed niet meer aan de vlakheideisen voor geleide smallegangentrucks. De vloer in de gangpaden is ultravlak geslepen, waardoor de Jungheinrich trucks weer veilig kunnen presteren, met een optimaal resultaat als gevolg.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.