Het team van PE People bestaat uit zes marathonschaatsers: Miel Rozendaal, Bas van Hest, twee gerenommeerde marathonschaatsers, en Jorrit Bergsma, Gerwin Smit, Crispijn Ariens en Stephan Wielinga, de jongere talenten van het team.
Andere toernooien waaraan het team komend seizoen deelneemt zijn de Essent Cup, de Grandprix en de Nederlandse Kampioenschappen. Het schaatsteam is momenteel al druk bezig op de Nederlandse banen en in diverse trainingskampen in het buitenland.
Volgens Saskia Rosmalen, algemeen directeur van PE People, hebben de werknemers van haar uitzendbureau dezelfde mentaliteit als de marathonschaatsers. “Ze werken hard voor hun prestaties. Ze zijn gedreven, gedisciplineerd en veeleisend. Mij klinken deze karakteristieken bekend in de oren. Om deze reden hebben wij ons via sponsoring gericht op het Nederlandse marathonschaatsen. Wij vinden commitment van onze mensen, een eigenschap die je als professioneel schaatser natuurlijk ook moet bezitten, heel erg belangrijk en focussen daar dan ook op”, aldus Rosmalen.


