Melis gaat wéér nieuw distributiecentrum bouwen

melis distributiecentrum

Melis timmert flink aan de weg; letterlijk. De logistieke dienstverlener gaat opnieuw een nieuw warehouse bouwen. Het nieuwe dc komt pal achter het bestaande pand in Duiven.

Logistiek dienstverlener Melis versnelt zijn groeistrategie met de aankoop van grond achter het douane depot van het bedrijf. Met deze stap investeert het bedrijf doelgericht in extra opslagcapaciteit, dicht bij de bestaande operatie dat vorig jaar nog is uitgebreid met een groot dc voor de opslag van lithium.

De bouw van de nieuwe hal moet naar verwachting midden in de zomer van start gaan. Het resultaat wordt een modern warehouse met ruimte voor circa 25.000 pallets Volgens Nick Broekhuysen, directeur Melis Logistics is dit een “forse upgrade” die inspeelt op de aanhoudende vraag vanuit de markt.

Functie nieuw distributiecentrum

Het distributiecentrum wordt in eerste instantie ingericht voor reguliere palletopslag. Tegelijkertijd houdt Melis rekening met de mogelijkheid om een apart compartiment voor lithiumopslag te realiseren. In de bestaande lithiumhal ziet het bedrijf de aanvragen snel oplopen, wat wijst op groeiende behoefte aan specialistische opslag voor batterijen en aanverwante producten.

Of dat extra compartiment er daadwerkelijk komt, laat Melis afhangen van de verdere marktvraag. Voorlopig blijft het ontwerp flexibel, zodat het bedrijf kan inspelen op toekomstige ontwikkelingen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.