Wärtsilä bouwde samen met Swisslog in 2010 een wereldwijd logistiek centrum in Kampen. Dertien jaar later is er met hulp van opnieuw Swisslog een nieuw WMS geïmplementeerd. De leverancier van slimme technologieën heeft gekozen voor het warehouse managementsysteem SAP-EWM.
Langdurige samenwerking Wärtsilä Swisslog
Swissog en Wärtsilä werken al sinds 2010 samen in het distributiecentrum. Swisslog Swisslog nam het ontwerp en het projectmanagement op zich en implementeerde een volledig geïntegreerde, datagedreven systeemoplossing. Zo is het dc uitgerust met acht Vectura hoogbouw palletkranen, een miniloadmagazijn met tien Tornado miniloadkranen, conveyor-systemen en een goods-to-person picking systeem met pick-by-light.
Uilke Bosma, CDC Manager bij Wärtsilä. “We willen onze technische expertise combineren met uiterste efficiënte logistieke oplossingen, om onze klanten nog beter van dienst te zijn.”