Ga naar hoofdinhoud

Jonge ondernemers nemen Multi Profiel over


Multi Profiel  heeft een nieuwe eigenaar. Of beter gezegd eigenaren; twee medewerkers hebben het bedrijf over genomen van hun voormalige werkgever.

Na ruim 25 jaar heeft Multi Profiel een nieuwe eigenaar. Ruben Jeuring (35) en Arthur Braam (30) hebben de magazijninrichter overgenomen. Vanaf nu vormen zij dan ook de directie van Multi Profiel.

De twee nieuwe eigenaren, die gezamenlijk zestien jaar werken bij het bedrijf, koesteren de traditie, maar vernieuwen ook. Braam: “Wij geloven in de potentie van online en dat is ook waar we flink op gaan inzetten.”

Entresol online

De mannen zijn daarom al een tijdje bezig met het realiseren van een nieuwe website. Deze site heeft een aantal functies. In eerste plaats wordt het een webshop waar zowel bedrijven als consumenten stellingen groot en klein kunnen gaan samenstellen en bestellen. Met een eenvoudige configurator wordt het mogelijk om een eigen stelling samen te stellen tot 25 meter lang met allerlei verschillende opties. Ook veel accessoires en aanverwanten zullen worden aangeboden in de webshop. Daarnaast is de website gericht op de corebusiness; entresolvloeren.

“We willen ruim 300 variaties entresolvloer in de webshop aanbieden. In plaats van een levertijd van aantal weken, is het mogelijk om een entresolvloer binnen een aantal dagen te ontvangen. Verder kunnen klanten via onze website de rekentool invullen en direct een indicatieprijs ontvangen.”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.