Ga naar hoofdinhoud

Dunkin Donuts neemt distributiecentrum Albert Heijn in gebruik


Dunkin (voormalig Dunkin Donuts) neemt een nieuw distributiecentrum in De Meern in gebruik. De food retailer betrekt het Homeshop center van Albert Heijn.

Dunkin Donuts groeit en heeft daarom behoefte aan meer logistieke ruimte. Die ruimte heeft het bedrijf gevonden in De Meern, grotendeels voorzien van gekoelde bedrijfs-/productie- en opslagruimten (6.155 m2) met loadingdocks en kantoorruimten (1.433 m2) en een manoeuvreer- en parkeerterrein (4.000 m2) meldt Vastgoedmarkt.nl.

Dunkin distributiecentrum

Het distributiecentrum huisvestte tot voor kort het home shop center van Albert Heijn. AH opende vorig jaar een nieuw Home Shop Center van ruim 21.000 m2 in De Meern. Het vrijgekomen warehouse in De Meern die te klein is geworden, wordt nu voor meerdere jaren gehuurd door Dunkin.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven