Bpost is weer op overnamepad. Na de inlijving van onder meer Dynagroup en Active Ants, dat recent een warehouse opende in Engeland, wil Bpost nu Staci overnemen. Staci is groot in e-fulfilment en in zendingen met kleine volumes en geen standaard maten.
Staci, die in 2019 Base Logistics overnam, noteerde in 2022 ruim 550 miljoen euro omzet. Het bedrijf 910.000 vierkante meter aan hubs (78) in Europa en Amerika en telt 3.500 medewerkers.
Het is de vraag volgens De Tijd of de Belgische regering, die voor 51 procent eigenaar is van Bpost, in de huidige omstandigheden toestemming zal geven om honderden miljoenen euro’s uit te geven aan een Frans bedrijf. Tegen Bpost loopt een onderzoek in verband met prijsafspraken.