Ga naar hoofdinhoud

Belgische supermarkt bestelt 10 Movexx-en


Lambrechts, de organisatie achter de Spar supermarkten in België, heeft onlangs tien Movexx trekhulpen in ontvangst genomen. De machines komen van Movexx in Veenendaal , maar werden geleverd via ASP, de organisatie die de import voor Movexx in België verzorgt.

De Movexx machines zijn speciaal voor Lambrechts voorzien van één groot zwenkwiel in plaats van de standaard kleinere. Dit omdat het Belgische bedrijf veel stoepranden en andere oneffenheden tegenkomt bij de distributie en dus een stevig en robuust zwenkwiel nodig heeft. De geleverde machines zijn van het type T1000.

Momenteel werkt Movexx International aan enkele nieuwe ontwikkelingen. Zo komt er binnenkort een T1000 versie voor industriële karren met twee bokwielen. In maart worden alle machines standaard voorzien van een keuze schakelaar voor slakkengang. Er komt zeer binnenkort een optionele hefmodule beschikbaar voor de trekhulpen. Hiermee wordt het mogelijk om karren een klein stukje te heffen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven