Action, dat een nieuw dc heeft aangekondigd, heeft momenteel twee distributiecentra van 60.000 m² en 70.000 m² in Frankrijk. De interne logistiek wordt al jaren gedaan door Kuehne+Nagel en dat blijft zo. De retailer en de dienstverlener hebben hun samenwerking verlengd.
De distributiecentra van Action in Frankrijk staan in Belleville in de Rhône (60.000 m²) en Verrières-en-Anjou in Maine-et-Loire (70.000 m²). Van hieruit worden de winkelleveringen in het zuidoosten en westen van Frankrijk verzorgd. Samen weren er bijna 400 medewerkers.
Zie ook
Barry Koomen (31) warehouse manager Action stelt mensgericht managen centraal
Eric Szwaicer, excellence client manager bij Kuehne+Nagel Frankrijk: “De razendsnelle expansie van Action in Frankrijk, met de opening van meer dan 750 winkels in 10 jaar, heeft een aantal logistieke uitdagingen met zich meegebracht. Kuehne+Nagel heeft haar betrouwbaarheid in logistiek en haar gevoel voor klantenservice ingezet om deze groei te ondersteunen en steeds meer winkels te bedienen vanuit de vestiging in Verrières-en-Anjou en ook vanuit Belleville.”