Ga naar hoofdinhoud

Lars de Kock wil Begra (internationaal) laten groeien


Magazijninrichter Begra Group uit Oss heeft een nieuwe ceo. Jorg Zwaans heeft zijn leiderschapsfunctie op 1 februari 2022 overgedragen aan Lars de Kock. Aan De Kock de taak Begra internationaal en qua e-commerce nog beter op de kaart te zetten.

Begra Group internationaal en op het gebied van e-commerce groeien. Die veranderingen vragen om specifieke ervaring en een ander type management. Dat was begin 2022 reden voor oprichter / ceo Jorg Zwaans een stap opzij te doen en plaats te maken voor vers bloed. Lars de Kock zwaait sinds 1 februari vorig jaar de scepter bij het bedrijf dat zich toespitst op magazijninrichting in het algemeen en magazijnstellingen in het bijzonder.

Begra vond jou de juiste man voor deze job, maar waarom koos jij voor Begra?

“Ik was op zoek naar een volgende stap in mijn carrière en toen ik werd benaderd was ik direct enthousiast, zeker na een gesprek met Jorg Zwaans en grootaandeelhouder Plain Vanilla Investments. Wat me vooral aantrok was de marktpositie. Begra heeft een mooie positie opgebouwd in de loop der jaren, met veel verdere groeikansen. Het feit dat Begra internationaal en op het gebied van e-commerce wil groeien sprak me aan. Juist daar ligt ook mijn kracht en ervaring.”

Premium artikel

Je wilt een   Premium   artikel lezen.

  • Log in als abonnee
  • Abonneer om direct onbeperkt   Premium   artikelen te lezen

Onbeperkt   Premium   artikelen lezen voor €3,62 per maand

Bekijk de aanbieding

– Onbeperkt   Premium   artikelen lezen op warehousetotaal.nl

– Alle edities van Warehouse Totaal digitaal lezen voor € 12,12 per maand

Bekijk de aanbieding

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven